استخر فایبرگلاس پیش ساخته

استخرهای فایبر گلاس به صورت یکپارچه از جنس فایبر گلاس ساخته می شود و نیازی به ماده آب‌بند ندارند. این نوع از استخرها برای استخرهای روی زمین گزینه‌ای مناسب هستند، هر چند که انتقال آنها از کارخانه سازنده به محل نصب در سایزهای بزرگ بسیار دشوار است ولی گروه مدرن استخر برای راحتی شما عزیزان این خدمت را عهده‌دار شده و در کمترین زمان استخر در محل مورد نظر شما نصب می‌گرد.

قطعات فایبرگلاس در هر شکل ؛ کیفیت سطحی و طرحی می‌توانند تولید شده و ضمن دارا بودن خواص مکانیکی طراحی شده از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخودارباشند.

در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن دربرابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته می‌شود. بطور مثال سینکهای آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری را نمی توان از پلی اتیلن ساخت چرا که اسید به سرعت با پلی اتیلن واکنش نشان داده و سبب خوردگی مخزن میگردد و در این موارد حتما می باید از فایبرگلاس جهت مخازن نگهداری اسید استفاده نمود.

نکته : تنها ماده ای که هیچ وقت در طبیعت تجزیه نخواهد شد حتی در مقابل نور مستفیم خورشید همین ورقهای کامپوزیتی پلیمری یا فایبرگلاس میباشد و حتی پلی اتیلن در صورت نگهداری دور از نور خورشید بعد از گذشت 30 سال سرنوشتی شبیه بتن را خواهد داشت و در صورت قرار گرفتن در مقابل نور خورشید بعد از 3 سال تجزیه خواهد شد.

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.