سازه و سقف‌های دکوراتیو کششی

 

توضیحات:

یک استخر شنا که به همان چیزی که از آن انتظار دارید تبدیل میگردد.

همزمان و توامان، یک استخر عمیق برای غواصی، یک استخر کودک صمیمی کم عمق و یک استخر با عمق متوسط برای تمرین و بازیهای آبی که از لحاظ ایمنی و امنیت مورد نظر شما را فراهم می نماید.

هر یک از پروژه هایی که ما در دست اجرا داریم، بطور اختصاصی با همکاری تیم طراحی ما و سازنده ی استخر مورد نظر شما و مهندس پروژه طراحی میگردد تا به نیازهای خاص و منحصر به فرد شما تحقق بخشیده شود.

از مزایای سیستم استخرهای کف متحرک میشود به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر و نگهداری کمتر: استخر کف متحرک شما در کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری از طریق کاهش آلودگی و گرد و غبار و محافظت از استخر شما در برابر عوامل ایجاد کننده آلودگی موثر است.

پس انداز بیشتر: استخرهای کف متحرک مانع از دست رفتن دما و آب از طریق تبخیر میشوند. با محدود کردن میزان اب تصفیه شده ی مورد نیاز برای استخر و کاهش میزان نیاز شما به سیستم های فیلتراسیون و پمپ های حرارتی، به شما در سیو کردن و پس انداز بیشتر کمک میکند.

ارزش بیشتر: تصور کنید که بتوانید استخرتان را در زمانهایی که به آن نیاز ندارید “کنار بگذارید”. این استخرها ارزش افزوده ای را به خانه و ملک شما با تبدیل شدن به یک فضای پاسیو اضافی یا یک فضای مسطح اضافی برای هر روزی که در موارد خاص به آن احتیاج دارید اضافه میکند.

استفاده ی بیشتر: یک استخر آبچر (wading pool)، یک استخر شنا و یک پاسیو را با استخرهای کف متحرک داشته باشید. شما کف استخر خود را به ارتفاع مورد درخواستتان تبدیل میکنید، میتوانید استخرتان را به یک فضای چند منظوره تبدیل نمائید که با محیط منزل شما همخوانی داشته باشد و این کار را با فشردن یک دکمه ی ساده انجام دهید.

ایمنی بیشتر: کف متحرک به شما امکان تغییر ارتفاع آب را میدهد که به تبع آن امنیت و آسودگی فرزندان و میهمانان خود را تامین میکنید.و زمانی که وضعیت آن را به حالت کف مسطح و یا پاسیو تغییر میدهید، این استخر به هیچ کس اجازه ی دسترسی به استخر را نمیدهدمخصوصاً زمانی که تحت کنترل نبوده و یا قابل استفاده نباشد.

فضای بیشتر: در استخرهای کف متحرک، زمانیکه کف در پائین ترین سطح خود قرار دارد، استخر آماده ی بهره برداریست. زمانیکه کف استخر در بالاترین سطح خود قرار دارد، ظرف چند دقیقه استخر از حوزه ی دید خارج میشود. این استخرها فضای ارزشمندی را به لحظات لذت بخش شما اضافه میکند.

امکانات بیشتر: این تکنولوژی با طیف گسترده ای از مصالح و مواد کفسازی برای بیشترین همخوانی با دکوراسیون شما سازگاری دارد. مواردی همچون چوب های ضد آب و پوسیدگی، کف پوش های سرامیکی و سنگ های سخت. که به لطف ظرفیت بالای این تکنولوژی، این استخرها یک راه حل قابل انعطاف میباشند.

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.