استخرهای خانگی و خصوصی

 

طراحی و ساخت استخرهای عمومی و خصوصی، استخرهای روباز و سرپوشیده، استخرهای کف متحرک، استخرهای بی پایان، پارک آبی، حمام های سنتی
به طور كلي، ابعاد استخرهاي خصوصي كوچكتر از استخرهاي عمومي در نظر گرفته مي‌شود. استخرهای خانگی و خصوصی معمولا در ابعاد m*9.6m(16ft*320ft)4.8تاm*12m(20ft*40ft)6 ساخته مي شوند، در حالي كه استخرهاي عمومي معمولا از m(82ft) 25 كمتر نيست. البته این ابعاد اکثرا در استخرهای عمومی و مجموعه‌های ورزشی مورد توجه قرار می‌گیرند و در استخرهای خانگی عملاً هیچ محدوده مشخصی چه از نظر شکل و چه از نظر ابعاد وجود ندارد و با توجه به نیاز مشتری و محدودیت‌های فضا استخر مورد نظر در شکل و اندازه‌ی دلخواه مشتری طراحی و ساخته می‌شود.
استخرهاي خصوصي را مي توان در دو نوع دائمي و يا موقتي ساخت. استخرهاي موقتي كه پايين‌تر از سطح زمين قرار مي‌گيرند را مي‌توان در فصل زمستان جمع كرد و دوباره در فصل تابستان در محل خود مستقر نمود. اما استخرهای دائمی پس از نصب در موقعیت مورد نظر قابلیت جابجایی ندارند. البته در مورد استخرهای فایبرگلاس پیش ساخته این امکان وجود دارد که با جدا کردن استخر از موقعیت نصب شده آن را به محل جدید انتقال داد.

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.