غار نمک

نمک خشک غنی شده با هوا شامل ذرات ریز نمک میباشد که به راحتی با تنفس طبیعی استنشاق میگردد. با نشستن در غار نمک به مدت طولانی، غلظت کم نمک به جاهایی میرود که بیشتر مورد نیاز میباشد مانند بخشهای عمیق ریه. جائی که در آن نمک، مجدداً خلط موجود در لوله های برونش را حل کرده و میکرو ارگانیسم هایی که موجب عفونت میشوند را میکشد.

خلط، مواد آلرژی زا و هر ناخالصی کوچکی بعداً از طریق سرفه ی بیمار خارج شده و یا از طریق راههای متابولیک طبیعی از بدن دفع میگردند. درمان از طریق کاهش پایه و اساس التهاب و عفونت با از بین بردن باکتری ها  و تقویت سیستم ایمنی بدن کار میکند.

نمک درمانی 100% طبیعی و عاری از دارو و غیر تهاجمی میباشد. اگر چه اتاق نمک ( غار نمک)درمانی، در کشور کانادا جدید میباشد، در بسیاری از کشورهای اروپای شرقی به عنوان یکی از روشهای درمان متداول درنظر گرفته میشود.

آمار موفقیت حدود 90% در مورد کودکان زیر 7 سال در کاهش وابستگی به دارو و کاهش علائم مشاهده شده است. در مورد بزرگسالان نرخ حدود 70% میباشد.

درمان ما را میتوان بعنوان درمان مکمل و یا به تنهایی مورد استفاده قرارداد. روش اتاق نمک درمانی را میتوان برای بزرگسالان و کودکان 4 ماهه به بالا انجام داد.

روش غار نمک  و غدد درمانی بطور گسترده ای در مورد کودکان استفاده شده است و و نتایج بسیار مثبت داشته و مطمئن هستند و اگر کودک شما مبتلا به بیماری آسم تشخیص داده شده است، ابتدا این روش طبیعی را به شما پیشنهاد میکنیم.

غار نمک  از طریق انتشار همرفتی از دیوارهای نمکی شکل گرفته و با درجه حرارت و رطوبت قابل کنترل ترکیب شده است تا غاری را با فضای بدون مواد آلرژی زا و بدون باکتری شبیه سازی نماید.

شرایط درمان

آسم

خناق

بیماری ریوی مزمن (COPD)

برونشیت و برونشیت مزمن

سرفه مزمن

آلرژی

سینوزیت و رینیت

عفونت گوش

نفخ

خرناس

بیماری های ریوی

بینی / پولیپ طناب صوتی

افزایش عملکرد ورزشی برای ورزشکاران

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.